Implanty zębów Warszawa Centrum

Implanty zębów

Choroby czy uszkodzenia mechaniczne mogą prowadzić do utraty jednego lub więcej zębów. Obniża się wówczas jakość życia codziennego, a poczucie własnej wartości spada. Na szczęście można skutecznie rozwiązań problem nieestetycznych ubytków, decydując się na implanty zębów.  To nowoczesny sposób na poprawę wyglądu i samopoczucia, który cieszy się rosnącą popularnością. Pacjenci, którzy decydują się na ten zabieg wiedzą, że przemawia za nim nie tylko troska o urodę, ale przede wszystkim zdrowie.

W naszym gabinecie stomatologicznym w centrum Warszawy wszczepiamy implanty zębowe, które do złudzenia przypominają prawdziwe zęby. Kompleksowo przygotowujemy pacjenta do zabiegu, oceniając kondycję żuchwy i szczęki. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje komfort, brak bólu oraz najwyższą skuteczność.

Implanty zębów Warszawa Centrum

Dlaczego warto wybrać implanty?

Implanty zębowe mają wiele zalet. Polecamy je osobom, które szukają solidnych rozwiązań na lata, a nawet na całe życie. Za ich wyborem przemawiają fakty:

  • zapobiegają zanikowi tkanki kostnej, która po utracie zęba nie jest już utrzymywana w pierwotnym położeniu,
  • nie ingerują w strukturę sąsiadujących zębów, ponieważ przy wszczepianiu implantów zębowych sąsiednie zęby nie muszą być szlifowane,
  • stanowią solidną podstawę dla protez lub koron,
  • są elementem nieruchomym, który nie zmienia swojego położenia (w przeciwieństwie do protezy),
  • są odporne na próchnicę i inne zmiany chorobowe zachodzące w jamie ustnej.

Niektórzy zwracają uwagę na wysokie ceny implantów zębowych. W długofalowej perspektywie inwestycja ta okazuje się jednak ekonomiczna w porównaniu do innych metod wypełniania luk w uzębieniu.