Korony porcelanowe Warszawa

Korony porcelanowe

W przypadku bardziej rozległych uszkodzeń powierzchni zębów, leczenie stomatologiczne nie zawsze jest możliwe. Nie oznacza to jednak, że jedynym rozwiązaniem pozostaje ekstrakcja. Korzystając z nowoczesnych i zaawansowanych metod, proponujemy naszym pacjentom korony porcelanowe. Stanowią one ciekawą alternatywę dla implantów zębowych , a przy tym zdecydowanie podnoszą estetykę uśmiechu i przywracają pewność siebie. Polecamy je również w celach leczniczych — korony porcelanowe uniemożliwiają rozprzestrzenianie się próchnicy do głębszych tkanek zębów czy korzeni. Są zatem rozwiązaniem dla zdrowia i urody.

Nasza oferta

W gabinecie dentystycznym Prodentika zakładamy korony porcelanowe. To najwyższej jakości uzupełnienie protetyczne, które ma wiele zalet:

  • wiernie odwzorowują naturalne szkliwo zęba, nie odznaczając się na jego powierzchni,
  • są projektowane z dbałością o detale metodą CAD, czyli komputerowo,
  • do ich wytworzenia wykorzystuje się zaawansowany sprzęt,
  • są bardzo wytrzymałe,
  • nie powodują alergii, nie korodują, są całkowicie obojętne i bezpieczne dla organizmu.
Korony porcelanowe Warszawa

W trakcie konsultacji w naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie podpowiemy Państwu najlepsze rozwiązania. Wspólnie wybierzemy metodę leczenia, która będzie optymalnie dopasowana do Państwo oczekiwań, skali problemu oraz założonego budżetu. Gwarantujemy najwyższą jakość usług popartą nowoczesnym zapleczem stomatologicznym i rozbudowaną wiedzą dentystów wykonujących korony porcelanowe oraz inne uzupełniania protetyczne.